at-visions Nordic on New Baltic Hospitality Forumi partner

19.02.2020

at-visions Nordic on New Baltic Hospitality Forumi partner
at-visions Nordicul on heameel teatada partnerluse sõlmimisest New Baltic Hospitality Forumiga. 13.-14. oktoobril 2020 Tallinnas toimuv konverents kujundab kogu Baltikumi hotellinduse tulevikku.

Selle aasta konverentsi põhiteemaks on külalislahkus inimestelt inimestele. Käsitletavate teemade hulgas on hotellide digitaliseerimine, uued hotellikontseptsioonid, roheline juhtimine ja palju muud. Kahe päeva sündmused leiavad aset Tallinna ühes uuemas ja tõusvas piirkonnas, Port Noblessneris.

 

at-visions poolt esineb konverentsil hr. Florian Ziegler, globaalse äriarenduse juht Grupi peakorterist Austriast, kes oma ettekandes keskendub hotellide digitaliseerimise tulevikule – kuidas hotellikülastust innovatiivsete lahendustega uuele tasemele viia.

 

Hr. Ziegler on ettevõttes oldud enam kui 10 aasta jooksul juhtinud at-visions laienemist ja esinduste loomist rahvusvahelistel turgudel, näiteks Lähis-Idas ja Kagu-Aasias, tehes tihedat koostööd selliste ülemaailmsete hotellikettidega nagu IHG või Kempinski, aga ka kõrgtasemel hotellidega nagu Ritz Paris või Atlantis Palm Dubai. Oma töös pöörab ta erilist tähelepanu võtmeklientidega tegelemisele, et teha kindlaks hotellinduse peamised väljakutsed, mida omakorda kasutada sisendina innovaatiliseks tootearenduseks.

 

at-visions on globaalselt üks edukamaid kliendikogemuse ja IT täislahenduste pakkujaid ning valdkonna suunanäitaja. Ettevõtte innovatiivsed tehnoloogiad on kasutusel 350 000 hotellitoas üle maailma (1600+ hotelli). 2019. aasta oktoobris asutati Tallinnas at-visions Nordic OÜ, et laieneda Baltikumi ja Skandinaavia turgudele. at-visions omandas City TV OÜ, mis on Baltimaade hotellisektoris tegutsenud juba 20 aastat.

 

Lähemalt saab New Baltic Hospitality Forumiga tutvuda siin: www.newbaltichospitality.com