at-visions Nordic toob tippklassi tehnoloogiad Baltikumi ja Skandinaavia majutussektorisse

12.11.2019

at-visions Nordic toob tippklassi tehnoloogiad Baltikumi ja Skandinaavia majutussektorisse
City TV esitles Tallinnas Swissotelis uut ettevõtet at-visions Nordic ja kaasaegsemaid kliendikogemuse ning digitaalturunduse valdkonna IT lahendusi, mida Baltikumi ja Skandinaavia turule tuuakse.

„Meil on heameel teatada, et alates oktoobrist kuulume ühte gruppi Austria ettevõttega at-visions GmbH, mis on globaalselt üks edukamaid kliendikogemuse (guest-facing technology) ja IT tehnoloogiate täislahenduste pakkujaid,“ ütles at-visions Nordic OÜ tegevjuht Kristjan Täht.

 

„Soovime üheskoos tuua uudsed tehnoloogiad Baltikumi ja Skandinaavia turgudele, pakkudes kaasaegsemaid kliendikogemuse ja digitaalturunduse valdkonna IT lahendusi,“ lisas Täht.

 

Kristjan Tähe sõnul on kliendikogemus hotelli- ja kaubandussektoris ülemaailmselt läbimas põhjapanevaid muutusi, mis muudavad ka pakutavaid teenuseid.

 

„Väljakutseks on üha teadlikumad ja nõudlikumad kliendid. Kliendikogemuse uuele tasemele viimiseks peavad majutusasutused tegema muutusi oma sisemises töökorralduses ja suhtluses klientidega, nii füüsiliselt kui virtuaalselt. Meie pakume tipptasemel tehnoloogiad, mis seda kõike võimaldavad.“

 

at-visions ONEfamily maailmaklassi tehnoloogilised lahendused on kombinatsioon innovatiivsest tehnoloogiast, turundusest ja valdkonna põhisest ulatuslikust know-how’st.

 

ONEfamily hõlmab kõiki kliendikogemuse tehnoloogiaid: spetsiaalselt hotellitubadele loodud IP-l põhinev meelelahutusplatvorm (ONEsquare™), valdkonna spetsiifilised digitaalsisu halduslahendused (ONEsignage™), majajuht (ONEdirectory™), mobiilirakendused (ONEapp™), HSIA teenused (ONEspeed™), audio- ja videoteenused ja võrkudele spetsialiseerunud IT-nõustamine.