Hotellilahendused majutusasutustele

Kas olete otsimas vaid seadmeparki ja TV kanaleid või hoopis integreeritud täislahendust koos infoedastuse ja toateenindusega? Disainime spetsiaalseid lahendusi igale maitsele ja majutusastuse vajadusele.
Seadmetena kasutame maailma juhtivate tootjate uusimaid hotelli TV mudeleid. Nii aitame tagada sujuva töökorralduse hotelli töös.

 • Interaktiivsed hotellilahendused

  Lisa interaktiivsust hotellitelerisse!

  Tänapäeval ei ole hotelliteler enam ammu vaid TV kanalite jaoks. See on seade, mille abil leiavad külastajad üles info, mida nad oluliste teenuste kohta vajavad.

  Telerid saavad edastada isiklikke teateid, äratada inimesi üles ning lasta neil SMART keskkonna kaudu mugavalt kasutada kõiki meelelahutuslahendusi nagu Youtube, Facebook, Spotify jpt. Lisaks saab iga korraliku teleriga ühendada ka nutiseadme ning kuvada selle sisu suurel ekraanil.

  CityTV pakub koostöös Samsungi, Philipsi ja HiBoxiga erinevaid lahendusi, mille hulgast saame kokku panna just Teie hotellitelerile sobivaima. Kõik lahendused on ühendatavad hotelli PMS süsteemiga, et tagada mugav infovahetus Teie kliendi ja hotelli vahel.

 • Kogu teenus ühest kohast!

  Pakume terviklahendust alates telekanalitest kuni seadmete halduseni!

  Soovite, et Teie teenused oleks ühes süsteemis koos ja hotellisüsteemiga ühendatavad? Pole probleemi! Paneme ühte süsteemi kokku nii TV kanalipaketid kui ruumikoristuse info ja minibaari halduse! Teie ei pea muretsema ei seadmete ega nende sisu pärast.

  Meie valikus on erinevad hotelli TV peajaamad ning kanalipaketid.

   

   

 • Küsi pakkumist