Profiekraanid igasse valdkonda

Saate valida nii sise- kui välitingimustes kasutamiseks mõeldud ekraanide ja LED lahenduste vahel. Meie valikus on profiekraanid, mis erinevad tavateleritest oma kõrgema ereduse, pikema tööaja ning tolmukindla korpuse poolest. Meie ekraanid sobivad nii reklaami ja info kuvamiseks kui ka koosolekute ning konverentsiruumide ekraanideks.

 • Reklaamekraanid

  Reklaamekraanid on populaarne ja tõhus viis sõnumite edastamiseks. Pakume täislahendust koos ekraani, paigalduse ja sisuhaldusega. Teie saate valida, kas soovite sisuhaldusega tegelda ise või jätta selle osa meie spetsialistide hooleks. Lisaks pakume ka konsultatsiooni sisu tootmisel ja ekraanide paigaldamisel.

  Valida saab kolme lahenduse ja nende kombinatsioonide hulgast:

   

 • Väliekraanid

  Väliekraanid on kõrgema eredusega, mis aitab tagada ideaalse nähtavuse ka eredas päikesevalguses. Kõik meie väliekraanid on ilmastiku- ja vandaalikindlad ning nende spetsiifilisi lahendusi saame välja töötada täpselt Teie vajadustest lähtuvalt. Vajadusel saab ekraanid muuta ka puutetundlikuks.

   

 • Koosoleku - ja konverentsiekraanid

  Kvaliteetne pilt ja selle mugav edastamine on eduka koosoleku alus. Pakume erinevates mõõtudes lahendusi nii väiksematesse ruumidesse kui ka suurtesse konverentsisaalidesse. Vajadusel muudame ekraanid puutetundlikuks. Täiendavalt saate valida ka mugavate, juhtmevabade pildiedastuslahenduste vahel.

  Lisalahendusena pakume koosolekute ruumide broneerimissüsteemi koos infoekraanidega.

 • LED ekraanid ja lahendused

  LED ekraanid on kasutatavad nii väli- kui sisetingimustes. Sisetingimustes kasutatavate LED ekraanide pilt on korralik ja kontrastne ka lähedalt vaadates: ekraanide punktitihedus on peaaegu võrreldav LCD ekraanidega.

 • Küsi pakkumist